Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımSamsung’dan birçok ilke imza atan yeni 5K monitör: ViewFinity S9

  Samsung’dan birçok ilke imza atan yeni 5K monitör: ViewFinity S9

  Gerçeğe yakın renkler, yüksek çözünürlükle gelen görüntü kalitesi, Akıllı Kalibrasyon özelliği ve kullanıcıya sunduğu pek çok özellik sayesinde Samsung’un yeni 5K monitörü ViewFinity S9 birçok ilke imza atıyor.

  Samsung Electronics, ViewFinity monitör serisini genişlettiğini duyurdu. 27 inç ViewFinity S9 monitör (model adıyla S90PC) dünya çapında satışa sunuldu. Ultra High Definition (UHD) çözünürlüğe sahip ViewFinity S8’in (model adıyla S80PB) Haziran 2022’de piyasaya sürülmesinin ardından ViewFinity S9’un pazara sunulması Samsung’un yüksek çözünürlüklü serisini güçlendirdi. Grafik tasarım ve fotoğrafçılık gibi alanlarda ihtiyaç duyulan araçlara göre optimize edilen yeni ViewFinity S9, 2023 yılında CES İnovasyon Ödülü de almıştı.

  Samsung Electronics Görsel Ekran Bölümü Başkan Yardımcısı Hoon Chung, yeni modelle ilgili olarak, “Yeni 5K monitörümüz, yaratıcı ve görsel alanlarda çalışan profesyonellere yüksek performans ve iyi bir deneyim sunmak üzere geliştirildi. ViewFinity serisiyle, yaratıcılara alanında öncü görsel deneyimler yaşatmanın yanı sıra her projede etkileyici sonuçları sunacak renk netliğini ve çok yönlü bağlantı imkanlarını sağlıyoruz” dedi.

  Etkileyici netlikte görüntüler ve metinler sunan yeni ViewFinity S9, diğer UHD monitörlerden yüzde 50 daha büyük bir çalışma alanına imkan tanıyan 5K (5120×2880) çözünürlükte 27 inçlik ekrana sahip. Profesyonellerin yakınlaştırmaya gerek kalmadan ultra yüksek çözünürlüklü içerikler üzerinde çalışmasına imkan tanıyan bu özellik sayesinde, tüm düzenleme araçları ekrana sığabiliyor ve üzerinde çalışılan projeler 5K çözünürlükte görüntülenebiliyor.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN