Samsung’un yeni katlanabilir telefonu kare olacak

0

Çıkan tüm haberler Samsung’un çok kısa bir süre sonra Galaxy Fold modelini satışa sunacağına işaret ediyor. Şimdiden ön kayıtları başlayan telefonun tüketiciye sunulması an meselesi diyebiliriz. Ancak, şirket katlanabilir telefon dünyasında yeni bir maceraya atılmak için kolları sıvamış durumda. Bu kez kare bir katlanabilir telefon bizleri bekliyor olabilir. Samsung katlanabilir telefon dünyasında şekil değiştiriyor.

Samsung katlanabilir telefon için kare forma geçiş yapıyor

Hepimizin bildiği gibi tüm telefonlar dikdörtgen bir yapıya sahip. Samsung’un ilk katlanabilir telefonu Galaxy Fold da bu formda bir telefon. Telefon, katlanabilir olsa da tasarımı boyutları açısından geleneksel akıllı telefon modelleriyle benzerlik gösteriyor. Ancak durum ailenin yeni katlanabilir telefonu için aynı değil.

Katlanabilir telefonun kolayca cebe girmesini isteyen Samsung bunun için br adım attı. Samsung katlanabilir telefon kare formunda ve 6.7 inçlik bir ekranla karşımıza çıkacak. İçinde tek kameranın yer alacağı telefonun, Galaxy Fold’dan daha ekonomik ve daha ince olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca, telefonun dışında da iki kamera yer alıyor

Samsung’un yeni katlanabilir telefonunu daha çekici hale getirmek için tasarımcı Thom Browne ile işbirliği yaptığı söyleniyor.

Yapılan açıklamalara göre, Samsung şu sıralar yeni katlanabilir telefonu için çalışmalarını sürdürüyor. Bunun için ultra ince bükülebilir camları test etmeye başladı bile.

7.3 inçlik ekranla karşımıza çıkan Galaxy Fold’un 1.980 dolarlık fiyat etiketine sahip olduğunu söyleyelim.

Cevap bırakın