Samsung WF90F5EGX4W/AH çamaşır makinesi tanıtıldı

0

Dünyanın önde gelen tüketici elektroniği şirketlerinden Samsung, yeni çamaşır makinesi modeli WF90F5EGX4W/AH’yi lanse etti. Yeni modelin inovatif özellikleri ve şık tasarımı dikkate değer. İşte detaylar…

Dijital İnverter Motor teknolojisine sahip olan Samsung WF90F5EGX4W/AH çamaşır makinesi, düşük enerji tüketimi ve yıllarca sorunsuz çalışma iddiasıyla geliyor. Yenilikçi yıkama teknolojisi ile öne çıkan modelin Crystal Gloss adı verilen dış tasarımı da bir hayli çarpıcı görünüyor.

Fırçasız yapıya sahip olan model, bu sayede motorun sürtünme olmaksızın çalışabilmesine olanak tanıyor. Bu yapı, uzun bir garanti süresi ile birlikte kullanıcılarının bütçesini de düşünüyor; makinenin vaat ettiği düşük enerji tüketimi bu açıdan, evlerdeki elektrik faturalarına da olumlu şekilde yansıyor.

A+++ enerji tüketimine sahip

Şık tasarım, yenilikçi yıkama teknolojisi, A+++ enerji performansı ile düşük enerji tüketimi gibi özelliklerinin yanı sıra Samsung WF90F5EGX4W/AH çamaşır makinesi son derece sessiz bir şekilde çalışıyor.

Yüksek yıkama kapasitesi ile dikkat çekiyor

9 kg yıkama kapasitesi ve maksimum 1400 devir hızıyla birlikte WF90F5EGX4W/AH çamaşır makinesi, aynı zamanda elmas kazanı, seramik rezistansı, voltaj kontrolü, otomatik yük dağıtım sistemi, gecikmeli bitir, smart check özellikleri ve suda bekletme fonksiyonuna da sahip. Ayrıca Cep telefonuna yüklenebilen Samsung Smart Check uygulaması ile makinenin verdiği uyarılar cep telefonundan kontrol edilebiliyor.

Cevap bırakın