Samsung Unpacked 2020 etkinliği yaklaşıyor! Neler tanıtacak?

0

Samsung’un en yeni modellerini tanıtacağı etkinliği için meraklı bekleyiş devam ederken şirket, yaptığı bir açıklamayla bu etkinliğin tarihini doğruladı. Samsung Unpacked 2020 etkinliği için beklenen gün belli oldu.

Samsung Unpacked 2020 etkinliği için geri sayım başladı

Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES 2020, ocak ayının ilk haftalarında gerçekleştirilecek. Bu etkinlikte birçok yeni teknoloji karşımıza çıkacak. CES 2020’den yaklaşık 1 ay sonra ise Samsung Unpacked 2020 etkinliği bizi bekliyor.

Samsung, Twitter üzerinden yaptığı bir duyuru ile etkinliğin tarihinin 11 Şubat olarak belirlendiğini açıkladı.

Düzenlenecek etkinlikte Galaxy S11/S20 model ailesi ile birlikte Galaxy Fold 2’nin tanıtılması bekleniyor.

Yayınlanan resmi tanıtım videosu tarihi doğruladı. Ancak, şimdilik etkinliğin adresi ile ilgili bir açıklama yok. Fakat, tahminler San Francisco’yu işaret ediyor.

Peki, Samsung bu etkinlikte neler tanıtacak?

Tabii ki başrolde Galaxy S11/S20 ailesi var. Buradaki beklentiler oldukça yüksek. Diğer bir ürün ise Galaxy Fold’un yeni nesli Galaxy Fold 2.

Tahminlere göre Samsung, ikinci katlanabilir telefon modelini de bu etkinlikte karşımıza çıkaracak.

Bir diğer tahmin ise Galaxy Buds tarafında. Son yıllarda kablosuz kulaklıklar tarafında sıkı bir rekabet yaşanıyor. Samsung da etkinliğinde, bu pazardaki yeni kozunu oynayabilir.

Galaxy Buds Plus’ın tanıtım yeri de Unpacked 2020 etkinliği olabilir. Aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip olacağı söylenen kulaklık, bu açıdan Apple AirPods Pro’nun sıkı rakibi olacak.

Cevap bırakın