Samsung’un yeni arayüzü karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

0

Samsung’un yeni amiral gemisi serisi Galaxy Note 20 serisi yakın zamanda karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Samsung’un 5 Ağustos tarihinde düzenleyeceği etkinlikte Galaxy Note 20 ve Galaxy Z Fold 2 ile beraber karşımıza çıkacak bir yenilik de One UI 2.5 kullanıcı arayüzü olacak

One UI 2.5 kullanıcı arayüzü karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

Samsung, en yeni telefonlarını yakın zamanda karşımıza çıkartacak. Yeni telefonlar merakla beklenirken, diğer merak edilen konu da Samsung telefonların geleceği diyebileceğimiz yeni arayüz olacak. Bu One UI 2.5 olarak bilinen bu arayüz, yeni telefonlar ile kullanıcılarla buluşacak.

Yeni arayüzün hangi modellere geleceği şu anda kesin değil. Belli olan detaylar arasında ise yeni arayüzü ilk kullanacak telefonların yeni amiral gemisi serisindeki telefonlar olması bekleniyor. Ayrıca yeni güncellemeyi tahmin edebileceğiniz üzere ilk olarak Galaxy S20 üçlüsü de alacak.

One UI 2.5 hakkında şu ana kadar şaşırtıcı bir şekilde ciddi sızıntılar olmadı.Yeni arayüzün tasarımsal anlamda yapacağı değişiklikler henüz gizemini korurken, kamera uygulamasının video çekimleri sırasında Pro modu ile daha fazla ayar yapmaya izin vereceği konuşulan konular arasında.

Cevap bırakın