Samsung’un Galaxy Fold kılıfı ortaya çıktı!

0

Samsung, 20 Şubat tarihinde düzenlediği Unpacked 2019 etkinliğinde Galaxy S10, S10 Plus ve S10e’nin yanı sıra, aylardır gündemden düşmeyen ve Galaxy F adıyla da tanınan katlanabilir telefon Galaxy Fold‘u tanıttı.

Infinity Flex sistemi üzerine kurulu olan Samsung’un ilk katlanabilir telefonu, açıldığında 7.3 inç büyüklüğünde olan ve 1536×2152 piksel çözünürlüğe sahip olan bir ekran sunuyor. Dış tarafta ise 4.6 inç büyüklüğünde ve 840×1960 piksel çözünürlüğünde bir ekran daha yer alıyor. Her iki ekran 420 ppi değerine sahip.

Samsung’un Galaxy Fold kılıfı ortaya çıktı!

Bu yılın ikinci yarısında satışa sunulacak olan Galaxy Fold, 1980 dolarlık fiyat etiketi ile birçok kullanıcıya uzak bir model. Tabi, bir akıllı telefona bu kadar para verdikten sonra iyi bir şekilde korumak istemeniz gayet normal.

Kısa süre önce Spigen tarafından hazırlanan Galaxy Fold kılıflarını sizlerle paylaşmıştık. Bu kez Samsung’dan yüksek fiyat etiketine sahip olan bu telefon için bir deri kılıf geleceği ortaya çıktı. Böylece yüksek fiyat etiketine sahip bu telefon deri gibi esnek ve kaliteli bir malzeme ile korunmuş olacak.

Galaxy Fold kılıfları ortaya çıktı!

Spigen’in bu katlanabilir telefon için geliştirdiği kılıflar ise Sert Zırh, İnce Fit ve Ultra Hibrit olmak üzere toplamda üç modelden oluşuyor. Kılıfların yaklaşık 20 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Bunun yanı sıra Spigen kılıflar dış tarafta yer alan 4.6 inç büyüklüğündeki ekranı da koruyacak.

Cevap bırakın