Samsung’un en yeni saati ilk güncellemesini aldı

0

Samsung’un 5 Ağustos tarihinde gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinde karşımıza birçok yeni cihaz çıktı. Samsung en yeni amiral gemisi serisi Galaxy Note20 serisi ile beraber uzun zamandır beklenen akıllı saati Galaxy Watch3’ü de bizlere tanıttı. Tanıttığı bu saat içinse hızlı bir güncelleme yayınladı. Samsung Galaxy Watch3 güncelleme ile beraber yeni bir özellik kazandı.

Samsung Galaxy Watch3 güncelleme ile daha yemekli bir hale geldi

Samsung’un uzun zamandır beklenen saati Galaxy Watch3, tanıtılmasının kısa bir süre ardından yeni bir güncelleme aldı. 80 MB büyüklüğündeki yeni güncelleme, saatin özellikleri arasında yer alan ancak kullanıma kapalı olan bir özelliği aktif hale getirdi. Galaxy Watch3 akıllı saatlerini güncelleyen saat sahipleri, bu güncelleme ile bereber kandaki oksijen oranlarını ölçebilecek.

Gelen güncelleme sadece bu özellikler ile gelmedi. Diğer özellikler ise  VO2max değerini artık saat üzerinden ölçebilmek oldu. Bu özellik, egzersizlerinizin vücudunuzdaki oksijeni ne kadar tükettiğini görmenizi sağlayacak. Ayrıca saat, koşu ile ilgili analizleri artık daha detaylı bir şekilde gösterebiliyor.

Cevap bırakın