Samsung’un en iyi telefonu için kamera özellikleri sızdırıldı!

0

Samsung’un Galaxy Note 20 serisini ve yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 2’yi tanıtacağı Unpacked etkinliği için süre giderek kısalıyor. Samsung, bu süre içerisinde yeni telefonlarının özelliklerini sır gibi saklamaya çalışsa da Galaxy Note 20 Ultra kamera özellikleri sızdırıldı.

Galaxy Note 20 Ultra hakkından sızıntılar var

Samsung, 5 Ağustos tarihinde Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 20 serisini ve yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 2’yi karşımıza çıkartacak. Tanıtılıcak 2 telefondan birisi olan Galaxy Note 20 Ultra modeli için kamera özellikleri şimdiden belli oldu. Sızıntıya göre, 1/1.33″ büyüklüğünde ve 108 Megapiksel çözünürlük sunan bir ana kamera karşımıza çıkacak. Geniş açılı kamera tarafında 12 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.2 diyaframa sahip kamera karşımıza çıkacakken, 3D ToF sensörüne veda edilecek. Note 20 serisinde 3D sensörü yerine Lazer AF kullanılması planlanıyor.

Periskop kameraya baktığımızda ise Galaxy S20 Ultra modelinde olduğu gibi 48 Megapiksel çözünürlüğünde sensör yerine 12 Megapiksel sensör kullanılacak. Kamera detaylarına baktığımız zaman Samsung’un kullanıcıları yine mutlu edeceği aşikar. Galaxy Note 20 serisi kamerası için gelen tüm detaylar bu kadarken, 5 Ağustos tarihine kadar birçok sızıntıyla daha karşılaşacağımızı belirtelim.

Cevap bırakın