Samsung, bükülebilir kulaklığı U Flex’i duyurdu

0

Samsung, 100 derece açıya kadar bükülebilme özelliğine sahip ergonomik boyun bantlı Bluetooth kulaklığı U Flex’i duyurdu. Web sitesi üzerinden özellikleri paylaşılan Bluetooth kulaklık, Galaxy S8 kullanıcıları için özel olarak tasarlanan Bixby butonuyla fark yaratıyor.

Siyah, mavi ve fildişi beyazı olmak üzere üç farklı renk alternatifi sunan Samsung U Flex’in satış tarihi ve fiyatı ise henüz netlik kazanmış değil. Beklentiler, Samsung’un önümüzdeki haftalarda gerçekleştireceği Galaxy Note 8 akıllı telefonunun lansmanından sonra söz konusu kulaklığın satışa sunulabileceği yönünde. Hatta Note 8 ile birlikte sürpriz bundle’lar dahi olabilir.

P2i nano kaplamalı U Flex, zorlu koşullara dayanıklı, sağlam bir yapıyla geliyor. Esneyebilme özelliği ile cebe veya küçük çantalara bükülerek sığdırılabileceği kaydediliyor. Kontrol kısımları boyun bandının iki tarafında konumlandırılıyor, bu da konforlu bir kullanım imkanı vaat ediyor. Solunda müzik kontrolleri ile güç butonu ve bir microUSB portu bulunuyor. Sağında ise ses kaydetme fonksiyonu sunan Active Key adlı buton ve yukarıda bahsettiğimiz Samsung ürünlerine özel Bixby kontrolü yer alıyor. Bixby için kullanılabilen buton, aynı zamanda S Voice için de kullanıma olanak tanıyor.

10 saat pil dayanıklılığı, 11 mm çapında woofer, 8 mm tweeter ve parazit önleme temelindeki Scalable Codec teknolojisi öne çıkan diğer detayları arasında yer alıyor.

Cevap bırakın