Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiSamsung Türkiye, okulların açılmasını üniversite öğrencileriyle kutluyor

  Samsung Türkiye, okulların açılmasını üniversite öğrencileriyle kutluyor

  Samsung Electronics Türkiye, Galaxy Campus etkinlikleriyle üniversite öğrencileriyle buluşuyor. Samsung’un ‘Galaxy Campus’ çerçevesinde gerçekleşecek etkinlikleri ile ürünlerindeki inovasyon vizyonunu genç zihinlerle bir araya getirmeyi hedefliyor.

  Samsung Electronics Türkiye, üniversitelerde düzenlemeye başladığı ‘Galaxy Campus’ etkinliğiyle öğrencilere teknoloji dünyasının en son ve en yenilikçi ürünlerini tanıtıyor. Öğrenciler böylece, Samsung’un ürünlerini yakından inceleme, deneme ve özel etkinliklerde yer alma fırsatı bulacaklar. Bu çerçevede İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencileri 13 Ekim’de kampüslerindeki standda düzenlenen etkinliklere katılabilecek. Ardından sırasıyla Bahçeşehir Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İTÜ, Boğaziçi Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi’nde açılacak standlarda öğrencilerle bir araya gelinecek. Her bir etkinlikte, öğrenciler Samsung ürünlerini özel olarak tasarlanmış aktivitelerle deneyimleyebilecekler.

  Etkinlikler sırasında, öğrenciler Cycling Challenge oyunu ile Samsung Galaxy Watch 6’nın kalp ritmi ölçme özelliğini deneyimleme fırsatı bulacaklar. Ayrıca, her günün kazananlarına çeşitli sürpriz hediyeler verilecek ve katılımcılar teknoloji ile eğlenceli bir etkileşim yaşama şansı yakalayacaklar.

  Etkinliklere katılan öğrenciler, Samsung’un teknoloji dünyasını daha yakından keşfetme fırsatının yanı sıra, Samsung mobil cihazlarına özel indirimlerle en yeni ürünlere sahip olabilecekler.

  ‘Galaxy Campus’ün etkinlik takvimi ise şöyle;

  •     Bilgi Üniversitesi: 13 Ekim
  •     Bahçeşehir Üniversitesi: 16-17 Ekim
  •     Nişantaşı Üniversitesi: 19-20 Ekim
  •     Marmara Üniversitesi: 23 Ekim
  •     İTÜ: 24-26 Ekim
  •     Boğaziçi Üniversitesi: 30-31 Ekim
  •     Yeditepe Üniversitesi: 2-3 Kasım
  •     Haliç Üniversitesi: 6-7 Kasım

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN