Samsung TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV oyun meraklılarını bekliyor

0

Samsung’un TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV modeli, sahip olduğu Dinamik Kristal Ekran, Dual LED, Crystal İşlemci 4K, 3 Taraflı Çerçevesiz Tasarım, Oyun İyileştirici gibi teknolojileriyle büyük ekranda oyun oynamak isteyenler için güçlü bir alternatif olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Günümüzde TV’ler sahip oldukları teknolojik özellikler ile video oyunlar oynamak için de büyük ilgi görüyor. Samsung’un TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV modeli sunduğu özellikler ile video oyun tutkunlarına üst seviye deneyimler sunması ile öne çıkıyor. Samsung’un 43″, 50″, 55″ ve 65″ seçenekleri ile gelen bu televizyonu büyük ekranlı TV’de kaliteli ve akıcı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Samsung TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV’de kullanılan Dinamik Kristal Ekran geniş bir yelpazeye yayılan renkleriyle oyun oynarken kendinizi ekrandaki aksiyona kaptırmanıza imkân veriyor. Dinamik Kristal Ekran, her detayı görebilmeniz için gerçekçi varyasyonlar sunar. Ayrıca Dual LED özelliği sayesinde her sahne için doğru renk tonu sunuluyor ve arka aydınlatma teknolojisi, , farklı renk tonundaki içeriklere göre arka ışık renk tonunu içeriğinize uyacak şekilde ayarlıyor ve böylece içeriklerinizi daha doğru tonda ve olması gerektiği gibi gösteriyor. Tüm bunların yanı sıra bu TV’de yer alan Crystal İşlemci 4K ile tek bir çip kullanılarak renkler ayarlanıyor, yüksek kontrast oranını optimize ediliyor ve HDR görüntü sağlanıyor. 3 Taraflı Çerçevesiz Tasarım ile geliştirilen TV, adeta kusursuz bir oyun deneyimi sunarak aksiyonları bulunduğunuz ortamda size yaşatıyor. Her açıdan rahatlıkla izlenebilen sınırsız ve minimalist tarzdaki tasarımı sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Cevap bırakın