Samsung, tasarım ve renkleri ile öne çıkan Galaxy Note20 modellerini duyurdu

0

Samsung Electronics güçlü donanımlarının yanı sıra tasarım ve renkleriyle dikkat çeken yeni Galaxy Note20 modellerini tanıttı.

Samsung Electronics, Güney Kore’den canlı olarak yayınlanan ilk sanal Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni, Galaxy cihazlarını tanıttı. Şimdiye kadarki en güçlü Note serisi modelleri olduğu kaydedilen Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra, iddialı özelliklerle geldi.

Galaxy Note20 serisinin iki versiyonu bulunuyor: Galaxy Note20 Ultra ve Galaxy Note20. Samsung’un en yeni Note serisi, çalışma şeklinizi dönüştürerek her yerde her zaman daha fazlasını yapmanızı sağlıyor. Serideki yeni S Pen ve Samsung Notes özellikleri daha da güçlü bir deneyim sunuyor. Ayrıca, uzun süredir Samsung’un iş ortağı olan Microsoft ile daha da ileriye taşınan iş birliği, Galaxy Note20 serisinin ve Windows PC’nizin sorunsuz bir şekilde birlikte çalışmasını da sağlıyor.

İkonik tasarımdan ödün vermeden en son teknolojiyi ve sınıfının en iyisi mobil deneyimleri kucaklayan Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Ultra, parmak izlerini ve lekeleri azaltan yepyeni puslu dokusu ile değişen trendleri aşan yumuşak nötr tonlardaki yeni Mystic renk seçeneklerine sahip. Galaxy Note20 Ultra, Note serisinde bir ilk olan canlı ve parlak Dinamik AMOLED 2X ekrana ve 120Hz yenileme hızına sahip. Tüm gün dayanan akıllı pili ve Süper Hızlı Şarj özellikleri ile sadece 30 dakikada %50’den fazla şarj elde edebilirsiniz.

Galaxy Note20 serisi aşağıdaki renk seçenekleriyle birlikte 5 Ağustos – 3 Eylül 2020 tarihleri arasında ön siparişle alınabilecek.

Galaxy Note20: Mystic Bronze, Mystic Green, Mystic Gray
Galaxy Note20 Ultra: Mystic Bronze, Mystic Black, Mystic White

Cevap bırakın