Samsung sürpriz bir telefonla gelmeye hazırlanıyor!

0

Android ekosisteminin başarılı şirketlerinden Samsung, yepyeni bir telefon modeli üzerinde çalışıyor. Halihazırda birçok akıllı telefon modeli bulunan Samsung Android Go ile çalışan bir cihaz geliştiriyor. Bu cihaza dair ilk kanıtlar da ortaya çıkmaya başladı.

Samsung Android Go cihazı nasıl olacak?

Giriş seviyesi Samsung Android Go akıllı telefonun 1 GB RAM ve Universal7570_Go kod adıyla anılan yeni bir işlemci kullanacağı söyleniyor. Bu işlemcinin bazı giriş seviyesi Samsung cihazlarda yer alan Exynos 7570 işlemcisinin modifiye edilmiş bir versiyonu olduğu tahmin ediliyor. Yeni akıllı telefonun SM-J260 model numarası ile çeşitli ülkelerde ortaya çıkmış olduğunun da altını çizmek gerek.

SM-J260F modeli İngiltere, Özbekistan, Kafkasya Ülkeleri, Almanya, İtalya, Ukrayna, Rusya, Kazakistan, Fransa ve Polonya gibi ülkelerde kendisini gösteriyor. SM-J260M ise Arjantin, Bolivya, Şili, Kolombiya, Panama, Trinidad ve Tobago, Perı ve Paraguay’da test ediliyor. Son olarak SM-J260G ise Asya pazarları odaklı olarak geliştiriliyor. Bu cihaz ise Hindistan, Nepal, Bangladeş, Sri Lanka, Kamboçya, Tayland, Singapur, Malezya ve Vietnam ülkelerinde görüldü.

Peki, işin sonunda bu cihaz ve cihazları raflarda görebilecek miyiz? Samsung’un geniş telefon gamına yakın zaman içinde Android Go‘lu telefonların eklenmesini ister miydiniz?

Cevap bırakın