Samsung QLED TV’lerdeki bu mod, yaşam alanlarına renk katıyor

0

Samsung QLED TV’ler, dünyaca ünlü sanat eserlerini ve en güzel fotoğraflarınızı salonunuza taşıyor…

Samsung Electronics’in 2019 model QLED TV serisinde yer alan yeni Ambiyans Modu, aralarında dünyaca ünlü sanat eserlerinin de yer aldığı çeşitli içerikleri televizyon ekranı kapalıyken bile gösterebiliyor. Ambiyans Modu ile fotoğraflar ve müzik gibi içeriklere de televizyon ekranından erişilebiliyor. Samsung ayrıca, Tali Lennox ve Scholten & Baijings gibi tanınmış sanatçıların eserlerine de QLED TV’lerin Ambiyans Modu ile yer veriyor.

Yeni Ambiyans Modu tüketicilerin günlük yaşantılarını zenginleştirmek ve onlara TV açıkken erişilen içeriklerin ötesinde benzersiz bir deneyim sunmak için tasarlandı.

Genç ve yetenekli sanatçılarla iş birlikleri artacak

Samsung Electronics Görüntü Sistemleri İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jongsuk Choo yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Televizyon ekranına kapalı olduğu anlarda da değer katmasının yanı sıra müşterilerimize günlük yaşantılarında geleneksel televizyonların ötesinde yeni avantajlar sağlayan Ambiyans Modu ile gurur duyuyoruz. Ambiyans Modu üzerinden sunduğumuz içerikleri önümüzdeki yıllarda genç ve yetenekli sanatçılarla yapacağımız iş birlikleriyle genişleterek müşterilerimizin QLED TV’lerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacağız.”

Yeni Ambiyans Modu ile sunulan ilk içerikler için yetenekli sanatçılarla iş birliği yapan Samsung, müşterilerin evlerini daha samimi ve rahat bir hale getirmesine yardımcı oluyor.

Cevap bırakın