Samsung, One UI 3.1.1 ile Galaxy Z Serisi kullanıcılarına yeni deneyimler sunuyor

0

Samsung Electronics’in akıllı telefon dünyasında çığır açan yeni katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G, sahip oldukları One UI 3.1.1 arayüzü ile yeni deneyimler sunuyor…

Samsung Electronics’in en yeni katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold3 5G ve Galaxy Z Flip3 5G, katlanabilir cihazlar için geliştirilen kullanıcı arayüzü One UI 3.1.1’e sahip. Bu yeni kullanıcı arayüzü cihazların geniş ekranlarından ve kendine has tasarımlarından daha fazla faydalanılmasını sağlıyor.

One UI 3.1.1, Galaxy Z Serisi’nin yeni modellerinin yanı sıra Galaxy Fold, Galaxy Z Fold2 5G, Galaxy Z Flip 5G ve Galaxy Z Flip modellerinde de kullanılabiliyor.

İnternetten alışveriş yaparken fiyatları karşılaştırmak büyük bir kolaylık. Sürükle ve Böl özelliği sayesinde kullanıcıların yeni bir sekme açmasına ve pencereler arasında geçiş yapmasına gerek kalmıyor.

Çoklu Aktif Pencere özelliği, üç adede kadar farklı uygulamayı tercih edilen düzende ekran üzerinde aynı anda kullanmaya olanak tanıyor.

Doğal Pencere Değiştirme özelliği ise uygulamaların düzenini tercih edilen stilde ayarlanması için geçişleri daha duyarlı hale getiriyor.

Yeni “Tüm Uygulamaları Döndür” özelliği ile uygulamalar, dikey veya yatay en boy oranına uyacak şekilde, en uygun kullanıcı arayüzüne sorunsuz bir biçimde geçiş yapabiliyor.

One UI 3.1.1 sayesinde artık uygulama boyutu da değiştirilebiliyor. Bu sayede kullanıcılar arkadaşlarının fotoğraf ve videolarını dikkat dağıtıcı unsurlar olmadan tam ekranda görüntüleyebiliyor.

Kapak ekranı yansıtma

One UI 3.1.1, cihazların katlanabilir ve iki ekrana sahip olmasının avantajını kullanarak ideal bir deneyim sunuyor. Kapak Ekranı Yansıtma özelliği, hem Kapak hem de Ana Ekranda ana ekranda ayarlı kurulumun ve düzenin aynısını ayarlanabilmesini sağlıyor. Bu özellikten faydalanmak için Ayarlar’a gidin >Ana ekranı seçin >Kapak ekranı yansıtma özelliğini açın.

Cevap bırakın