Samsung, One UI 2.1 için beklenen tarihi açıkladı

0

Android 10 güncellemesinin çıkmasının ardından, birçok Samsung markalı akıllı telefon modeli bu güncellemeyi aldı. Android 10’u alan tüm telefonlarda One UI 2.0 arayüzü de standart hale getirildi. Ancak, şimdi sıra One UI 2.1’de. Kısa süre önce Samsung‘un topluluk moderatörü yeni güncelleme için müjdeli haberi kullanıcılara verdi. Samsung One UI 2.1 için geri sayım başladı.

Samsung One UI 2.1 geliyor

Samsung topluluk modaretörü, bir kullanıcı tarafından gelen soruyu yanıtladı. One 2.1’in ne zaman geleceğini soran kullanıcıya yanıt veren moderatör, ekibin güncellemeyi 3 hafta içinde yayınlamayı planladığını duyurdu. Bu da Nisan ayının ortalarına işaret ediyor. Söz konusu tarih geldiğinde Galaxy Note 10 ile birlikte Galaxy S10 kullanıcıları da One UI 2.1 güncellemesini alacak.

One UI 2.1 güncellemesinde Galaxy S10 ve Note 10 modellerinden sonra sıra Note 9 ve S9 modellerine gelecek. Yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar yepyeni bir arayüze kavuşacaklar. Ayrıca bu sayede aynı Wi-Fi ağındaki kullanıcılar birbirlerine çok hızlı bir şekilde dosya gönderip, birbirlerinden dosya alabilecek.

One UI 2.1 arayüzü şimdilik yalnızca Galaxy S20 model ailesinde ve Z Flip isimli katlanabilir telefon modelinde kullanılıyor. Arayüzün kullanıldığı telefonlar arttıkça, dosya gönderip alma işleminin pratikliği daha da artacak.

Cevap bırakın