Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiSamsung, nisan ayına kadar 17,2 milyon Galaxy S7 üretebilir

  Samsung, nisan ayına kadar 17,2 milyon Galaxy S7 üretebilir

  galaxy-s7-3

  Samsung’un kısa süre önce İspanya’da tanıtımı gerçekleştirilen akıllı telefon modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’le ilgili olarak tüketici ilgisi yönündeki beklentiler bir hayli yüksek. Şirketin geçen yılın amiral gemisi modelleri Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in ilk 3 ay satış performansını geride bırakmayı hedeflediği biliniyor. Yeni bir bilgi ise Kore kaynaklı ve şirketin nisan ayına kadar üretim bandından çıkacak Galaxy S7/S7 edge sayısına işaret ediyor…

  Buna göre Samsung, nisan ayına kadar 17 milyon 200 bin adet Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge üretmeye hazırlanıyor. Satış hedefi bir hayli yüksek görünüyor. Söz konusu ilki cihaz, Samsung tarihinin 3 ay içinde en fazla satan Galaxy S serisi modelleri olabilir.

  galaxy-s7Galaxy S4, üç ayda 15,2 milyon adet satmıştı 

  Kore merkezli teknoloji şirketi, satışa çıktığı ilk 3 ayda 15 milyon 200 bin adet Samsung Galaxy S4 satmayı başarmıştı. Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge ise geçtiğimiz yıl, satışa sunuldukları ilk üç ay sonunda 15 milyon 800 bin adet sattı. Tek bir telefondan yola çıkıldığında Galaxy S4’ün rekorunun geçilmesi olası değil, ancak Galaxy S7 ve S7 edge ile geçen yılın rekoru geçilebilir.

  Samsung’un piyasa tahminlerini alt üst eden bir satış performansı beklediği en yeni modellerine ilişkin detayları aktarmaya devam edeceğiz.

  Her iki modelin de kısa süre içinde Media Markt’ta satışta olacağını da belirtelim. Takipte kalın.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN