Samsung Neo QLED, MICRO LED ve Lifestyle TV serileri duyuruldu

0

2021 QLED ve Neo QLED modellerinde artık tümüyle mevcut olan 2021 Samsung erişilebilir özellikleri yapay zekâ teknolojisini de kullanıyor.

Samsung Electronics, “First Look 2021” etkinliğinde Neo QLED, MICRO QLED ve Lifestyle TV ekranlar için 2021 portföyünü görücüye çıkardı. Televizyonun evlerdeki rolünü yeniden tanımlayacak yeni geliştirmelerle birlikte, bu yeni seride Samsung’un erişilebilirlik, sürdürülebilirlik ve inovasyon konusundaki kararlılığı ön plana çıkıyor.

2021 QLED ve Neo QLED modellerinde artık tümüyle mevcut olan 2021 Samsung erişilebilir özellikleri, daha fazla kullanıcının TV deneyimini ev rahatlığında yaşayabilmesi için en son teknolojik gelişmelerle birlikte yapay zekâ teknolojisini de kullanıyor. 2021 serisi, Caption Moving, İşaret Dili Yakınlaştırma ve Çoklu Ses Çıkışı gibi yeni özelliklerle birlikte işitme veya görme engelli kullanıcıların ihtiyaç ve tercihleri doğrultusunda izleme deneyimlerini iyileştirebilmelerini sağlıyor.

Samsung, tüketicilerin değişen ilgi alanları ve zevklerini yansıtabilmek için yeni tasarım ve form faktörleri kullanarak 2021 Lifestyle TV serisinde de birçok geliştirmeye imza attı. 2017’de ilk olarak piyasaya sürülen The Frame, televizyon kavramını yeniden tanımladı ve bir milyondan fazla satış rakamı yakalarken televizyon ekranlarını çarpıcı sanat eserlerine dönüştürdü.

2021 modeliyse The Frame’in yenilikçi mirasına sahip çıkarak, daha ince bir tasarımda daha kişiselleştirilebilir bir deneyim ortaya koyuyor. The Frame artık önceki modellerine göre yarı yarıya daha ince ve geleneksel görüntü karelerinin derinliğini yansıtıyor.

Cevap bırakın