Samsung, “Life Unstoppable” sanal deneyimiyle inovasyonda çığır açıyor

0

Samsung, değişen yaşam biçimlerimizi desteklemek için geliştirdiği son teknoloji akıllı ve bağlantılı ürünlerini “Life Unstoppable” sanal deneyim etkinliğinde gün yüzüne çıkardı.

Samsung Electronics, 2020 ürün ailesinin günümüzün bağlantılı yaşam tarzını nasıl geliştirdiğini göstermek amacıyla bugün gerçekleştirdiği “Life Unstoppable” sanal deneyim etkinliğinde mobil ve giyilebilir cihazlar, TV, ses ve ev aletleri alanındaki son inovasyonlarını duyurdu.

Samsung’un teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam etme biçimlerinden yalnızca bir tanesi olarak, “Life Unstoppable”ın sanal dünyası, inovasyonda yeni bir çağın habercisi. Öncü ve sürükleyici niteliğiyle bu sanal dünya, Samsung’un insan odaklı inovasyonlarını yepyeni ve oyunlaştırılmış bir deneyimleme biçimiyle hayata geçirildi.

Bu yıl, tüketicilerin dış dünyayla bağlantılarını koparmamaya çalıştıkları dönemlerde, teknolojiyle olan ilişkileri çok daha bütün bir hal aldı. Tüketicilere mümkün olabilecek en akıllı deneyimi sağlamak için yola çıkarak, birbirlerine sorunsuzca bağlanabilen ürünler sunan Samsung, teknolojisiyle gündelik hayatın, iş yaşamının ve eğlencenin tüm unsurlarını bir araya getirirken sınırların ötesine geçiyor.

Markanın bugün tanıtılan cesur ve inovatif ürünleri arasında aşağıdaki ürünler yer aldı:

  • En son geliştirilen, evde eğlence kavramını bir adım öteye taşıyan The Premiere’in global düzeyde tanıtımı gerçekleşti.
  • Odyssey ile birlikte, Samsung marka monitörler oyun deneyimine öncülük etmeye devam ediyor.
  • Tab A7, Galaxy Fit2, A42 5G ve Galaxy Z Fold2 ile birlikte geniş Galaxy yelpazesine yepyeni ürünler eklenmiş oldu.
  • Üçlü Kablosuz Şarj cihazı, sürekli yenilik gerektiren günümüz yaşam tarzı düşünülerek geliştirildi.
  • SpaceMax™ teknolojisine sahip RB7300T Classic Buzdolabı ve kişiselleştirilebilir Bespoke buzdolabı serisinin Avrupa’da satışa sunulacağı duyuruldu.
  • Akıllı öğrenme çözümleri ve otomatik bağlanma kabiliyetine sahip WW9800T Çamaşır Makinesi ve DV8000T Çamaşır Kurutma Makinesi tanıtıldı.

Cevap bırakın