Samsung isim değişikliğine gidiyor olabilir

0

Samsung tarafından yakın zamanda tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi serisi için haberler var. Galaxy S10 serisinin devamı olacak seri için yeni sızıntılarda Samsung’un radikal bir karar verebileceği konuşuluyor. Samsung isim konusunda değişiklik yapabilir.

Samsung isim değişikliğine gidiyor olabilir

Samsung’un yeni amiral gemisi serisinin 2020 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor. Tanıtılacak yeni serinin adı, Galaxy S10 serisinin devamı olacağı için, Galaxy S11 olarak düşünülüyordu. Ancak daha önce sızdırdığı bilgiler ile güven kazanan Twitter hesabı Ice Universe, bu durumun beklendiği gibi olmayacağını belirtti.

Atılan tweete göre, Samsung amiral gemisi serisinin adını değiştirmeye hazırlanıyor. Yeni serinin adı beklendiği gibi Galaxy S11 değil, Galaxy S20 olacak. Bunun sebeplerinden birisinin de gelecek yılın 2020 olması gösteriliyor.

Samsung yeni amiral gemisi serisi için şu anda herhangi bir tarih duyurmadı. Kısacası amiral gemisi serisinin ismini ve özelliklerini kesin bir şekilde öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Ancak şu ana kadar ortay çıkan sızıntılara göre Galaxy S ailesinin en yeni üyeleri, 108 Megapiksel ana kamera sensörü ile karşımıza çıkabilir. İsim hakkında ortaya iddia atan Ice Universe, daha önce de, 108 Megapiksellik kamera iddiası ile gündeme gelmişti.

Cevap bırakın