Samsung Internet Browser ile tanışın

0

Kore merkezli teknoloji şirketi, Samsung Internet Browser isimli yeni tarayıcısı ile mobil alanda oldukça iddialı. İşte detaylar…

Akıllı telefon alanında elde edilen gelirler hususunda aslan payına sahip olan Samsung, şimdi de tarayıcı işine girdi. Kendi internet tarayıcısını üreten Samsung, bu tarayıcıyı sürekli daha iyi bir hale getirebilmek amacıyla çaba sarfediyor.

Samsung`un yeni internet tarayıcısı Samsung Internet Browser, adıyla şu an da beta aşamasında ve kısa süre içinde potansiyel kullanıcıları bekliyor. Bu yeni tarayıcı yüksek performans ve pek çok eklenti ile yüksek verimlilikte uyumluluk gibi bazı avantajları vaat ediyor. Söz konusu web tarayıcısı, Samsung tarafından geliştirildiği için de haliyle epey ilgi görecek gibi gözüküyor. Ancak tabii tarayıcının akıbetini belirleyen asıl şey ortaya koyduğu performans olacaktır.

Yalnızca mobil için üretildi

Samsung, bu tarayıcıyı yalnızca mobil alan için Android işletim sistemi üzerine yoğunlaşarak üretti. Yani PC ile uyumlu bir tarayıcı değil. Şu an beta olarak indirilebilen tarayıcının çok yakın bir zamanda stabil olarak sunulması bekleniyor.

Samsung bu alanda da başarılı olursa kuşkusuz mobil tarafta başlamak suretiyle, internet tarayıcıları kategorisinde ünlü tarayıcılara ciddi bir rakip daha eklenmiş olacak.

Teknoloji dünyasında dikkat çeken gelişmeleri paylaşmayı sürdüreceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın