Samsung imzalı ikinci katlanabilir akıllı telefon ile tanışın

0

Samsung imzalı ikinci katlanabilir telefon, W20 5G model ismiyle raflardaki yerini aldı. İşte detaylar…

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung tarafından Kasım ayında tanıtılan ikinci katlanabilir akıllı telefon modeli W20 5G, 4.265 ve 2.845 dolar fiyat etiketleriyle ‘Çin’de’ piyasaya sürüldü. Samsung W20 5G akıllı telefon modeli, geçtiğimiz ay Samsung tarafından Çin’de gerçekleştirilen etkinlik ile tanıtılmıştı. W20 5G, firmanın ikinci katlanabilir telefonu olma ünvanına sahip ve yüksek bütçelere hitap ediyor.

Firmanın geliştirdiği katlanabilir akıllı telefon modellerinin ilki olan Galaxy Fold, bu kez daha hızlı ve hafif versiyonla karşımızda. Samsung’un W20 5G olarak isimlendirdiği bu modelin tasarımı önceki modelden farklı. Gücünü Snapdragon 855+ yonga setinden alan modelin, satışına Çin’de başlandı. Cihazın standart modeli 2.845 dolar fiyatından satılırken, premium olarak tanıtılan üst modeli ise 4.265 dolar fiyatıyla raflardaki yerini aldı.

Premium nedir?

Premium model VIP hizmet ile sunulurken, cihazın standart modeli ise Galaxy Buds kablosuz kulaklıklar ile sunulacak. Fakat premium modeldeki VIP konseptinin, tam olarak ne anlama geldiği konusu şu an için belirsiz.

20 Aralık Cuma gününde teslimatlarına başlanacak olsa da modellerin Çin harici diğer ülke pazarlarında yer alıp almayacakları konusunda şimdilik herhangi bir bilgi yok.

Cevap bırakın