Samsung Geliştiriciler Konferansı için geri sayım başladı

0

Takviminize şimdiden kaydedin, Samsung Geliştiriciler Konferansı için geri sayım başladı…
İşte detaylar…

Her yıl merakla beklenen bir etkinlik için daha geriye sayım başladı… Heyecanla beklenen teknoloji etkinliği Samsung Geliştiriciler Konferansı (SDC) 26 Ekim 2021 tarihinde başlıyor. Kısa adı SDC21 olan etkinlik, geçmişteki SDC konferansları gibi geliştiricilerin kaçırmak istemeyeceği çok sayıda duyuruya ev sahipliği yapacak…

Bixby, SmartThings SDK (Yazılım Geliştirme Kiti), One UI, Smart TV hizmetleri ve Sonsuz Esnek Ekran gibi, geliştiricilere ve yaratıcılara yarının yazılım ve hizmetlerini geliştirme konusunda ilham veren birçok inovasyon ilk olarak SDC etkinliğinde duyuruldu.
Bu yıl da benzer şekilde birçok yeniliğin sahne alması bekleniyor.

Öte yandan SDC21 etkinliği, bu yıl ilk defa tamamen çevrimiçi olarak düzenlenecek. Apple’ın geride kalan etkinliğinin ardından şimdi sırada Samsung var. Her ne kadar ürünlerden ziyade yazılım ve servislere odaklanılsa da Samsung Geliştiriciler Konferansı, teknoloji dünyasının yarınlarına ilgi duyan kesimler için son derece önemli. Samsung’un SDC21 için neler hazırladığına göz atmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın