Samsung Geliştiriciler Konferansı 2019’un ardından

0

Samsung, geliştiricilerin hizmetlerini, geniş kapsamlı, güvenli ve ağ bağlantılı ekosistemi üzerinden milyarlarca cihaza sunmaları için yarattığı yeni yolları sergiledi…

Samsung Geliştiriciler Konferansı’nda (SDC19) Samsung platformlarının, geliştiricilerin tüketicilere daha yalın ve daha güçlü deneyimler sunmaları için sağlanan yeni yolların tanıtımı yapıldı.

Samsung bu yılın başlarında Bixby Marketplace’in lansmanını yapmış, böylece geliştiricilerin Bixby kapsüllerini milyonlarca Bixby kullanıcısına sunmalarını sağlayacak yeni bir yol yaratmıştı. Geçtiğimiz altı ay içinde Bixby geliştirici topluluğunun büyüklüğü ikiye katlandı. 2020’den itibaren Bixby Marketplace daha da büyüyecek ve geliştiricilerin daha fazla Samsung cihazına hizmet sunmalarını mümkün kılacak.

Samsung, SDC19’daki Bixby Geliştiriciler Stüdyosu’nda daha gelişkin Bixby özelliklerini tanıttı.

Ayrıca Samsung, geliştiricilere mevcut cihazlarını geliştirmeleri ve SmartThings platformu ile entegrasyonunu sağlamalarına yardımcı olacak yeni özellikleri tanıttı.

Akıllı televizyonlarda yeni deneyimler

Samsung, 8K teknolojilerine yatırım yapmaya devam ediyor. AI ScaleNet ile Samsung, daha düşük bant genişliğine sahip ağlarda bile yüksek kalitede 8K videoları oynatmayı mümkün kılıyor. Samsung ek olarak geliştiricilerin Tizen işletim sistemi kullanan 100 milyon akıllı televizyonunda yeni deneyimler sunmalarını kolaylaştıran yeni araçların da duyurusunu yaptı.

IoT, Yapay Zeka ve 5G gibi yeni gelişen teknolojiler, geliştiriciler toplumuna yeni özellikler ve fırsatlar kazandırıyor. Samsung için bu, geliştiriciler toplumuna emniyetli ve güvenilir çözümler sunmak için gerekli olan araçları ve programları sağlamak anlamına geliyor.

Daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın