Samsung Gear S3’e Value Pack güncellemesi

0

samsung-gear-s3

Samsung’un popüler akıllı saat modeli Gear S3 için yeni güncelleme ‘Value Pack’ yayınlandı. İşte güncelleme ile birlikte gelen yenilikler ve dikkat çeken detaylar…

Akıllı saat ekosisteminde öncü markalardan biri de kuşkusuz Samsung. Şirketin uzun yıllara dayalı serileri ve iddialı hamleleri hafızalarda. En son ve en popüler modellerinden biri ise Gear S3. İki farklı versiyon (Gear S3 Frontier ve Gear S3 Classic) halinde geçtiğimiz aylarda satışa sunulan akıllı saat modelinin ülkemizde de yoğun ilgi gördüğü biliniyor.

Yayınlanan güncellemelerle yeni özellikler kazanan Gear S3’e bu noktada yeni bir yazılım güncellemesi daha geldi. Value Pack adını alan güncelleme ile popüler modelde bir dizi yeni özellik kullanılmaya başlandı.

Güncelleme ile birlikte Gear S3 modellerindeki Sağlık uygulamasının arayüzü çok daha efektif bir kullanıcı deneyimi sunmak üzere değişiyor. Ayrıca sportif etkinliklerle ilgili yeni özellikler de kullanıma dahil ediliyor. Örneğin egzersiz sonuçları, nabız ve zamana göre değerlendirilmek üzere sunuluyor. Günlük kalp atış hızlarına dair detaylar görülebiliyor.

Yeni görüntüleme modlarının dahil edildiği güncellemede ayrıca S Voice uygulamasının da önemli yenilikler kazandığı görülüyor.

Ek olarak Find My Gear uygulaması da güncellendi. Artık cihazın çalındığı düşünüldüğünde uzaktan kilitlenmesi mümkün oluyor. Stabilite ve Barometre gibi bir dizi uygulamanın da güncellendiği Gear S3’ün önümüzdeki aylarda yeni güncellemelerle yeni özellikler kazanmaya devam etmesi bekleniyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın