Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürSamsung Gear S2'ye İtalyan dokunuşu

  Samsung Gear S2’ye İtalyan dokunuşu

   

  1449134403_Samsung_Gear_S2

  Ünlü İtalyan tasarımcı Alessendro Mendini’nin Samsung Gear S2 için tasarladığı özel saat kadranları ve kayışları Türkiye’deki tüketicilerle buluşacak…

  Samsung, sezgisel, özel kullanıcı deneyimi ve gelişmiş bağlantı özelliklerine sahip çok yönlü dairesel tasarımlı akıllı saati yeni Gear S2’nin özel aksesuarları için İtalyan tasarımcı Alessandro Mendini ile birlikte çalıştı. Samsung ve Alessandro Mendini işbirliği, Gear S2 müşterileri için akıllı saatlerini özelleştirmek ve kişiselleştirmek için farklı seçenekler sunarak mobil deneyimlerine eğlence ve şıklık katacak.Alessandro Mendini’nin Samsung Gear S2 için yarattığı yeni arayüzler ve kayış koleksiyonu cihazın tanıtımının ardından Türkiye’deki kullanıcılarla buluşacak.

  Akıllı saatler, herkesin görebileceği şekilde bileğe takıldığı için her gün kullandığımız akıllı telefonlardan daha yakın ve kişisel bir deneyim oluşturuyor. Gear S2’ye özel olarak tasarlanan arayüzler ve kayışlar için Alessandro Mendini ile Samsung arasında yürütülen işbirliği sayesinde kullanıcıların kişisel tarzlarını yansıtmalarına yardımcı olacak özel tasarımlar sunuluyor. Böylece kullanıcılar her an bağlantıda kalabilecekleri akıllı saatlerini kişiselleştirebilecekler. Bu işbirliği, Samsung’un tüm bireylerin daha fazla kendileri gibi hissedecekleri özel seçenekler sunma konusundaki bağlılığını öne çıkarıyor.

  İtalyan tasarımı Samsung teknolojisi ile buluşuyor

  Modern İtalyan tasarımının gelişiminde önemli bir rol oynayan Alessandro Mendini, tasarım sınırlarını zorlayarak, geleneksel tanımları geride bırakmak üzere farklı kültürleri ve anlayışları harmanlama yetisiyle tanınıyor. Bu tasarım felsefesi, Samsung’un işlevsel olmasının yanı sıra son derece şık ve kişisel deneyim sunan ve mobil iletişim kültürünü yeniden tanımlayan giyilebilir cihazlar oluşturma yaklaşımıyla son derece örtüşüyor. Samsung’un ana kadran tasarım ortağı olarak Mr.Time by Apposter, tasarımlarını Gear S2 ile sorunsuz bir şekilde entegre etmesine yardım etmek için Allesandro Mendini ile yakın bir çalışma yürüttü.

  Akıllı saat Gear S2’yi satın almak için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN