Samsung Gear Fit 2 Pro tanıtıldı

0

Samsung, Galaxy Note 8 lansmanından kısa bir süre sonra yeni giyilebilir teknoloji ürünü Gear Fit 2 Pro’yu tanıttı. Geçtiğimiz yıl satışa sunulan ilk modeline göre daha iddialı özellikler sunan akıllı spor bandı, 1,5 inç kavisli ekranı ve uzun şarj dayanıklılığı ile dikkat çekti. İşte detaylar…

Spor yapan ve bu yönde çeşitli performans verilerine hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen kimseler için geliştirilen Gear Fit 2 Pro, 50 metreye kadar su altı basıncına dayanıklı oluşu sayesinde artık açık denizlerde kullanılabiliyor. Su sporlarına yönelik ürünleriyle tanınan Speedo ile gerçekleştirilen işbirliği neticesinde önyüklü olarak bir uygulama sunan Gear Fit 2 Pro, gün içinde ne kadar süre yüzüldüğünü kullanıcısına gösterebilecek.

Yeni kayış/toka sistemiyle kullanım kolaylığı ve dayanıklılık vaat eden ürün, yüzerken çıkıp gitme gibi olasılıkları sıfıra indiriyor.

Cihazın öne çıkan teknik özellikleri ise şöyle; 216 x 432p çözünürlüklü Suoer AMOLED ekran, GPS, nabız sensörü, padometre, Bluetooth, 200 mAh kapasiteye sahip olan ve 3-4 günü bulan şarj dayanıklılığı sunan pil ile 4 GB depolama alanı.

Siyah, kırmızı gibi renk seçenekleri ile gelecek olan Samsung Gear Fit 2 Pro’nun resmi satış fiyatı ise henüz netlik kazanmış değil.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri paylaşmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın