Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidSamsung Galaxy Z Fold6 ve Galaxy Z Flip6, tozlanma sertifikasıyla geliyor

  Samsung Galaxy Z Fold6 ve Galaxy Z Flip6, tozlanma sertifikasıyla geliyor

  Samsung’un 10 Temmuz 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde resmen duyuracağı yeni nesil amiral gemileri Galaxy Z Fold6 ve Galaxy Z Flip6 ile ilgili son bilgiler elimize ulaştı. Buna göre her iki cihaz da, tozlanmaya karşı özel bir sertifika ile geliyor olacak.

  Samsung Galaxy Z Fold6, toz geçirmemekte kararlı

  Katlanabilir akıllı telefonlar son derece etkileyici cihazlar, ancak yüksek fiyatları nedeniyle kullanıcılar bu telefonların uzun ömürlü olmasını bekliyor. İlk nesil Galaxy Fold’a kıyasla dayanıklılık konusunda büyük ilerleme kaydedilmiş olsa da, yeni jenerasyonla birlikte, cihazlar hem suya hem de toza karşı üst düzey bir dayanıklılığa sahip olacak.

  Galaxy Z Fold6 Flip6 fiyatı

  Samsung, Galaxy Z Fold 3 ile birlikte su direnci konusunda önemli bir adım attı, ancak toz direnci, katlanabilir telefonlar için halen en büyük sorunlardan biri olarak görülüyor.

  Şu anda Kuzey Amerika’da toz direnci sunan tek katlanabilir telefon, Motorola’nın yeni Razr modelleri… Fakat ünlü sızıntı kaynağı Evan Blass’ın X platformunda paylaştığı büyük bir sızıntıda, Samsung’un yaklaşan Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 modellerinin de toza dayanıklı telefonlar arasına katılabileceğine dair bilgiler içeriyor.

  Eğer bu sızıntı doğruysa, Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6, hem suya hem de toza dayanıklı ilk katlanabilir akıllı telefonlar olacak. Blass’ın sızdırdığı basın materyallerine göre, her iki katlanabilir model de önceki IPX8 derecesinden IP48 derecesine yükseltilecek.

  Samsung’un iki yeni katlanabilir modeli hakkında 10 Temmuz’daki Galaxy Unpacked Yaz etkinliğinde çok daha detaylı bilgiler alacağız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN