Samsung Galaxy X yine göründü

0
SAMSUNG CSC

Samsung’un Galaxy Note 8 ile kamuoyunda bıraktığı olumlu intiba yükselerek devam ederken sonraki modellere dair bazı detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Şirketin Güney Kore’de sertifikasını aldığı SM-G888N0 kodlu akıllı telefonun özellikleri, bazı yönleriyle netlik kazanmış oldu.

Öncelikle Samsung SM-G888N0 modelinin Galaxy X adıyla tüketicilere sunulabileceği iddia ediliyor. Ayrıca sertifikasyon beraberinde resmi duyurunun da yakın olabileceği belirtiliyor.

Söz konusu cihaz, Samsung’un katlanabilir mobil telefon ürün hattına dahil olabilir. Ancak çok daha fütüristik bir tasarımla.

Daha önce de sertifika sürecine giren model, Bluetooth SIG tarafında onay almış, bu yönüyle de teknoloji kamuoyunda yer bulmuştu.

LTE mobil iletişim cihazı şeklindeki cihazın amaç tanımı, 21 Eylül şeklinde belirtilen sertifika tarihi gibi detaylar yer alıyor.

Katlanabilen telefonlara devam…

Samsung, katlanabilen telefonlardan vazgeçmiyor. Bu alanda üretim hattını her yıl aktif tutan şirket, belirli bir kullanıcı kesiminin beklentilerine yanıt vermeye devam ediyor. Geliştirilen yeni katlanabilir Samsung telefonunun ise özellikle ekran tarafında önemli değişiklikler sunması olası.

Android işletim sistemiyle gelecek telefonun Güney Kore dışında kullanıma sunulup sunulmayacağı bilgisi ise açıklamalarda yer almıyor. Diğer taraftan bu olasılığın, yani yeni Galaxy X modelinin küresel pazarlarda yer alma beklentisinin pek de yüksek olmadığını belirtebilmek mümkün.
Gelişmeleri paylaşmayı sürdüreceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın