Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition’a yoğun ilgi

0

Türkiye ve çevresindeki coğrafyanın zaman, astronomi ve bilim alanlarındaki önemli katkılarını yansıtan bir akıllı saat olarak özel tasarlanan Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition’ın stokları, satışa sunulduktan kısa süre sonra tükendi.

Samsung Electronics, sınırlı sayıda üretilen Galaxy Watch6 Classic Astro Edition modelini yakın zaman önce tanıttı. Bu akıllı saat, geçmişle gelecek arasında eşsiz bir köprü kuruyor. Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, modern tasarımı ve özel yazılım özellikleriyle astronominin ruhunu kullanıcıların bileklerinde yaşamasına olanak tanıyor. Saatin kadranındaki pusula özelliği, usturlaplara selam gönderiyor ve kullanıcılara güneş ve ay hareketlerini doğrudan bileklerinden takip etme imkanı sunuyor. Ayrıca, saatin kadranında yer alan güneş ve ay evreleriyle ilgili bilgiler, kullanıcılara güneşin ve ayın yolculuğunu izleme fırsatı veriyor.

Güneş takibini gösteren kadran özelliği, güneşin astronomik gözlemlerindeki merkezi rolünü hatırlatırken, gün doğumundan gün batımına kadar güneşin günlük hareketini yansıtıyor. Saat kadranının tasarımı, usturlabın zaman, yön, güneş ve ay evrelerini gösterme yeteneklerini modern estetikle buluşturuyor. Dönen çerçeve tasarımının ileri teknolojilerle entegrasyonu, sınırlı sayıda üretilen saatin tarihi usturlaplardan aldığı ilhamı vurguluyor.

Samsung, Galaxy Watch6 Classic Astro Edition modeli ile geçmişi saygıyla anarken, bugünün inovasyonunu kutluyor ve gelecekteki bilim ve teknolojiye ilham veriyor. Sınırlı sayıda üretilen saatin modası geçmeyecek tasarımı, 47 mm’lik döner Siyah Astro çerçeveye sahip. Galaxy Watch6 Classic Astro Edition’ın stokları tükendi ancak bu özel cihaza sahip olmak isteyenler için stoklar çok kısa süre içinde güncellenecek.

Cevap bırakın