Samsung Galaxy Watch Golf Edition duyuruldu

0

Samsung’un kısa süre önce lanse edilen Galaxy Watch akıllı saatinin yeni bir versiyonunun tanıtımı gerçekleştirildi. Yeni model Galaxy Watch Golf Edition model adıyla geliyor. İşte detaylar…

Samsung, giyilebilir teknoloji dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri. Özellikle her yıl güncellediği akıllı saatleri, donanımın yanı sıra sunulan yazılım güncellemeleri ile beğeni kazandığı da bir gerçek. En son giyilebilir teknoloji ürününü Samsung Galaxy Note 9 lansmanında Galaxy Watch adıyla gerçekleştiren şirket, bu kez de farklı varyasyonlar sunma yoluna gidiyor.

Seçenek yelpazesini genişletmeye yönelik olduğu anlaşılan yeni akıllı saat versiyonunda, öncül model Galaxy Watch ile birebir aynı tasarım ve teknik özellikler söz konusu. 42 ve 46 mm çap ölçülerinde geliyor. Tek artı ise golf meraklılarının yüzünü bir hayli güldürmeye hazır olan ilginç yazılımı.

Smart Caddy adlı uygulamanın önyüklü şekilde geldiği yeni Samsung Galaxy Watch Golf Edition, dünya genelindeki golf sahalarına dair çok sayıda ayrıntıyı aynı platformda sunuyor. Yükseklik, coğrafi özellikler gibi fiziksel ayrıntıların yer aldığı yazılımda ayrıca gol sahalarına yönelik kayıtların tutulması, atış izleme gibi ilgi çekici ekstralar da bulunuyor. Fonksiyonel ve derli toplu bir kullanımla golf deneyiminin teknoloji ile geliştirilmesi hedefleniyor özetle.

İlk önce Güney Kore…

İlk aşamada aynı zamanda Samsung’un menşei olan Güney Kore’de satışa sunulan Android Wear işletim sistemine sahip cihazın ilerleyen haftalarda ülkemizde de teknoloji raflarındaki yerini alabilme ihtimali bulunuyor. Avrupa, ABD ve diğer ülkeler için ne kadar süre bekleneceği ise soru işareti halinde.

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun akıllı saat alternatiflerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın