Samsung Galaxy Watch 4’ün cep yakan fiyatı ortaya çıktı

0

Teknoloji dünyasındaki sızıntılar artık neredeyse kaçınılmaz hale geldi. Bu durumun önüne geçmekte zorlanan şirketler, genellikle ürün tanıtımından çok daha önce bilgileri basına kaptırıyor. Söz konusu şirketlerden biri olan Samsung da farklı değil.

Şirketin yeni akıllı saati Galaxy Watch 4, kısa süre önce görüntülerinin sızmasıyla gündeme gelmişti. Akıllı saatin tasarımını gözler önüne seren bu görseller, önceki nesle kıyasla ufak tefek değişiklikleri bünyesinde barındırıyor. Samsung Galaxy Watch 4, şık ve fonksiyonel özellikler sunuyor. Ancak sızıntılar bununla bitmedi. Şirkete yakın bir kaynak saatin fiyatının ortaya çıkmasına neden oldu. Haberler iyi değil.

Samsung Galaxy Watch 4 fiyatıyla üzecek

Samsung’un akıllı saatleri daima premium markalardan bitiydi. Ancak şirket bu sene çizgiyi biraz aşıyor. MySmartPrice‘a konuşan sektör kaynaklarına göre , Samsung Galaxy Watch 4, 40 mm ve 44 mm boyutlarında olacak. Buna ek olarak daha pahalı olması beklenen akıllı saat, yaklaşık 380-400 Euro’dan satılacak. Sızıntı tasarıma kıyasla birkaç detay daha içeriyor.

samsung galaxy watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 siyah, gümüş, yeşil ve altın tonlarında satışa sunulacak, “Classic” bir versiyona sahip olması beklenen saat, daha da pahalı olacak. Aynı zamanda  ise siyah ve gümüş olarak iki seçenekle satılacak.

Farklı açılardan cihazı gösteren görseller, sensörlerin geliştirildiğini ve daha karmaşık hale geldiğini gösterdi. Saat aynı zamanda yuvarlak bir ekran tasarımına sahip olduğunu öğrenmemize  olanak sağlıyor. Ekran kısmında ise çizilmeye ve kırılmaya karşı Gorilla Glass DX Plus yer alıyor.

Henüz çıkış tarihi belli olmayan ürünün, çok yakında düzenlenen bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Cevap bırakın