Samsung Galaxy Watch 4 tasarımı sızdırıldı

0

Cihazların önceden sızdırılması artık bir rutin haline geldi. Samsung’un yeni akıllı saat modelinin de resmi basın görselleri sızdırıldı. Akıllı saatin tasarımını gözler önüne seren bu görseller, önceki nesilden ufak tefek değişiklikleri bünyesinde barındırıyor. Samsung Galaxy Watch 4, şık ve daha fonksiyonel özellikler sunuyor. İşte saat hakkında bilinen her şey:

Samsung Galaxy Watch 4 daha büyük ekran daha şık tasarım

Samsung birkaç gün içinde(28 Haziran) bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlik kapsamında akıllı saat modelini de gözler önüne serecek. 91Mobiles tarafından sızdırılan saatin basın görselleri cihazın özelliklerini de ele veriyor. Örneğin cihazın sızdırılan görsellerinde fiziksel tuşların varlığı net bir şekilde görülüyor.

Samsung galaxy watch 4

Farklı açılardan cihazı gösteren görseller, sensörlerin geliştirildiğini ve daha karmaşık hale geldiğini kanıtlarken aynı zamanda yuvarlak bir ekran tasarımına sahip olduğunu öğrenmemize de olanak sağlıyor. Akıllı saatin 40mm ve 44mm olmak üzere iki farklı boyut seçeneği bulunuyor. Ekranında çizilmeye ve kırılmaya karşı Gorilla Glass DX Plus yer alıyor.

Samsung galaxy watch 4

Farklı renk seçeneklerinin sunulması beklenen akıllı saatin tanıtılıp tanıtılmayacağı da henüz net değil. 28 Haziran tarihinde cihaz hakkında son durumu öğrenmiş olacağız.

Cevap bırakın