Samsung Galaxy Watch 3’ün ayak sesleri duyuldu

0

Akıllı saat pazarında sıkı bir rekabet yaşanıyor. Bu rekabetin Android tarafındaki güçlü temsilcilerinden biri de tabii ki Samsung. Birçok saat modeliyle pazarda boy gösteren Samsung, iddialara göre, Galaxy Watch 3 için geri sayımı başlattıı. NBTC’den alınan bir sertifikada saatin ilk ayak sesleri duyuldu.

Samsung Galaxy Watch 3 geliyor

Ortaya çıkan sertifika görselinde saatin Galaxy Watch 3 olarak isimlendirildiği görülüyor. Samsung SM-R855F model numarasıyla boy gösteren saat, 41 mm ekran boyutuna sahip olacak. Aynı zamanda SIM kart ve LTE desteği de saatte hazır bulunacak. NBTC, ne yazık ki saat hakkında daha fazla bilgi vermiyor. Ancak, daha önce çıkan sızıntılara bakmakta fayda var.

Saatin 41 mm’lik versiyonunun yanında 45 mm’lik bir versiyonun olacağı da biliniyor. Gorilla Glass XD ile korunacak olan saat, 5ATM su direncine ve MIL-STD 810G sertifikasına sahip olacak. Akıllı saatler için şarj oldukça önemli. Galaxy Watch 3 modeli 5W kablosuz şarj desteği ile gelecek.

Yakın zamanda çıkması beklenen Galaxy Watch 3 modeli için detaylar şimdilik kısıtlı. Ancak, önümüzdeki günlerde bu bilgilerin artmasını bekleyebiliriz. Çünkü tahminler saatin, Galaxy Note 20 serisi ile birlikte tanıtılacağı yönünde.

Cevap bırakın