Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürSamsung, Galaxy Unpacked öncesinde “Hikayeni Dünyaya Aç” sloganıyla bir video yayınladı

  Samsung, Galaxy Unpacked öncesinde “Hikayeni Dünyaya Aç” sloganıyla bir video yayınladı

  Samsung, 10 Temmuz’da düzenlenecek Galaxy Unpacked öncesinde, Galaxy AI’ın yeni sınırlarını duyurmadan önce, tanıtacağı inovasyonlara dünya çapında duyulan merakı katlayacak yeni bir video yayınladı.

  Samsung’un yayınladığı videoda yepyeni bir dünyanın gelişini ve köklü inovasyonların olanaklı kıldığı yeni olasılıkların gerçeğe dönüşmesini simgeleyen bir ışıkla aydınlanan farklı insan yüzleri gösteriliyor.  Samsung bu görüntülerle dünyanın dört bir yanından herkesi var olan sınırların ötesine geçerek yeni ve eşsiz deneyimlerin kapılarını aralamaya davet ediyor.

  Galaxy Unpacked etkinliği; yaratıcılığı, üretkenliği, iletişimi ve daha fazlasını ileri taşımanın yeni biçimlerini ortaya koyan Galaxy AI’ın ulaştığı yeni sınırları gözler önüne serecek. Samsung, kapısını araladığı yeni olanaklar dünyasını görmek için herkesi yayınladığı yeni videoyu izlemeye ve duyuracağı inovasyonlar için takipte kalmaya davet ediyor.

  10 Temmuz’da Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak Galaxy AI’ın yeni dönemi öncesinde, tüm güncel haberler için samsungmobilepress.com adresi takip edilebilir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN