Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilSamsung Galaxy Tab S9 Serisi tanıtıldı

  Samsung Galaxy Tab S9 Serisi tanıtıldı

  Fikirleri yaratıcılığa dönüştürmenin en hızlı yolu olan Galaxy Tab S9 Serisi; büyüleyici bir ekran, optimize edilmiş performans, özel kutu içi S Pen ve hem Galaxy Tab hem de S Pen için IP68 sertifikası sunuyor.

  Samsung Electronics, tablet teknolojisini yeniden tanımlayan; sürükleyici görüntüleme ve yaratıcı özgürlük için yeni standartlar belirleyen birinci sınıf bir ürün portföyü yeni Galaxy Tab S9 Serisi’ni piyasaya sürdü. Dynamic AMOLED 2X ekranlar, Galaxy Tab S9, S9+ ve S9 Ultra olmak üzere üç modelin her birinde, Qualcomm Galaxy için Snapdragon® 8 Gen 2’nin gücüyle efsanevi görüntüleme ve eğlence deneyimleri sunuyor. Kutu içeriğinde bulunan, IP68-sertifikalı S Pen ise kullanıcıların fikirlerini hayata geçirmesine yardımcı oluyor. Ve IP68  sertifikası alan ilk Galaxy Tab S serisi olan Galaxy Tab S9 Serisi, kullanıcıların hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda ilhamlarının peşinden gitmesine olanak tanıyor.

  “Bugün piyasada Galaxy Tab S9 ailesinin üyeleri gibi cihazlar yok. Kendi kategorisinde ezber bozan Galaxy Tab S9 Serisi, kullanıcıların tabletlerde en çok sevdiği deneyimleri, eksiksiz premium tasarımla sunan türünün ilk örneği” şeklinde konuşan Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, şöyle ekliyor:   “Galaxy Tab S9 Serisi, kullanıcılarımızın fikirlerini kolaylıkla hayata geçirmelerini mümkün hale getiriyor”.

  Eğlence ve ilham dünyasını hareket halindeyken keşfedin

  Galaxy Tab S9 Ultra’nın 14.6-inç Dynamic AMOLED 2X ekranı, hem oyun oynarken hem de video izlerken sürükleyici ve taşınabilir bir eğlence deneyimi sunuyor. Galaxy Tab S9 serisinin HDR10+ özelliği, geniş bir renk ve parlaklık yelpazesiyle sahneden sahneye, kareden kareye ton optimizasyonu sağlıyor. Galaxy Tab S9 Serisi’nin dinamik yenileme hızı, optimize edilmiş batarya verimliliğiyle sorunsuz tepkiselliği   dengelemek için otomatik olarak 60 ile 120Hz arasında kalibre ediliyor. Eye Comfort (Göz Konforu) özelliğiyse yüzde 70’ten fazla azaltılmış düşük mavi ışıkla göz yorgunluğunu azaltıyor. Keskin detayları hayata geçirerek fotoğrafların, projelerin, animasyonların ve çok daha fazlasının canlı ve net görünmesini sağlıyor. Ayrıca 16:10 en boy oranı sayesinde, TV yayınları ve filmler tam da izlenmesi gereken haliyle sunuluyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN