Samsung Galaxy Tab S7 Plus devasa bir batarya ile geliyor

0

Samsung, Note 20 ailesi, Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G modellerini 5 Ağustos günü düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak. Bu etkinlikte aynı zamanda Samsung’un yeni amiral gemisi tablet modellerini de göreceğiz. Galaxy Tab S7 serisi bu etkinlikte karşımıza çıkacak. Son olarak, Galaxy Tab S7 Plus batarya kapasitesi ortaya çıktı.

Galaxy Tab S7 Plus batarya kapasitesi ortaya çıktı

Düzenlenecek etkinlik öncesi Galaxy Tab S7 ailesi ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy S7 Plus aldığı güvenlik sertifikası ve batarya kapasitesi ile ortaya çıktı.

Hem TUV Rheinland hem de Safety Korea sertifikaları, tabletin batarya kapasitesinin 9.800 mAh olacağını söyledi. Böylece daha önce ortaya çıkan sızıntılar da doğrulanmış oldu.

Daha önce ortaya çıkan bilgilere baktığımızda Galaxy Tab S7 Plus modelinin arkada ikili bir kamera kurulumuyla geleceğini söyleyebiliriz. Ayrıca kamera kurulumunun hemen altında da S-Pen için bir yuva bulunuyor.

Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus modeller arasındaki en büyük fark ise tabii ki boyutlar olacak. Tab S7 11 inçlik bir ekran ile gelecekken, Tab S7 Plus 12.3 inç ya da 12.4 inçlik bir ekran ile gelecek.

Her iki tabletin ekranı da 120 Hz yenileme hızına sahip olacak.

Ayrıca Tab S7’nin de 7.760 mAh’lik bir bataryayla geleceğinin konuşulduğunu da belirtelim.

Cevap bırakın