Samsung Galaxy Tab S6 duyuruldu

0

Galaxy Tab S6, kullanıcıların düşüncelerini hayata geçirmelerini sağlayarak mobil deneyimlerini zenginleştiriyor…

Samsung, kullanıcıların yaratıcılığını destekleyen, birbirleriyle bağlantılarını güçlendiren ve yapmak istediklerini hayata geçirmelerine destek olan yeni tableti Galaxy Tab S6’yı tanıttı.

Galaxy Tab S6’nın uzaktan kontrol edilebilme özelliği ve kablosuz şarj edilme olanağı, S Pen kullanıcılarını daha güçlü kılıyor ve onlara daha ileri düzeyde bir kontrol sunuyor. Dahili BLE uzaktan kumanda özelliğinin yanı sıra, S Pen ile uzaktan kontrol özelliği el ve beden hareketi fonksiyonu, daha kolay selfie’ler ve videolar çekmenizi ve tablet elinizde değilken bile yarattığınız multimedya içeriğini kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Galaxy Tab S6 ile not tutmak çok kolay. El yazısıyla yazılan Samsung Note’lar, dijital metne dönüştürülebiliyor ve tek bir tıklamayla Microsoft Word formatlarına aktarılabiliyor. Ayrıca cihaz, Samsung Notes’un pencere saydamlığını ayarlayarak, bir videoyu izlerken aynı ekran üzerine hızlıca not almanıza ya da çizim yapmanıza olanak tanıyarak çoklu-görev işlevini mükemmel bir şekilde yerine getiriyor.

Samsung Galaxy Tab S6 Teknik Özellikler

Ekran: 10.5” WQXGA, Super AMOLED

Renk seçenekleri: Duman Grisi, Gök Mavisi

Kamera: 8MP(Ön), 13MP + 5MP (Arka)

Hafıza + Depolama: 6GB + 128GB

İşlemci: 7nm 64-bit Octa-core processor (Max. 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz)

Pil: 7,040mAh

Video: UHD 4K (3840×2160) @ 30fps

Ses:  AKG ve Dolby Atmos® destekli 4 adet hoparlör

Aksesuarlar: Klavyeli Kılıf, Kapaklı Kılıf, POGO Şarj Ünitesi, S Pen

Cevap bırakın