Samsung Galaxy Tab S4 ekranı bu özelliğe sahip olabilir

0

Samsung Galaxy Tab S4 ekranı yeni bir tasarım anlayışıyla gelebilir. İşte detaylar…

Kısa süre içerisinde başlayacak olan Mobile World Congress 2018, teknoloji dünyasının özellikle mobil segmenti açısından büyük önem taşıyor. Heyecanla beklenen dev etkinlik, İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenirlen önde gelen tüketici elektroniği üreticilerinin lanse edilecek modelleri için de geri sayım sürüyor. Samsung adına İspanya’da tanıtılması beklenen teknoloji cihazlarından biri de Android işletim sistemine sahip tablet bilgisayar Galaxy Tab S4. Geçtiğimiz dönemde SM-T835 model numarasna sahip olacağı ortaya çıkan tabletin, bazı özellikleri de tanıtımından önce açıklık kazanmıştı. Şimdi de bu cihazın ekran formuna işaret eden yeni bilgiler söz konusu…

Benchmark testlerinde görülen bilgiye göre SM-T835 model numaralı Samsung Galaxy Tab S4’ün sahip olacağı ekran 16:10 formatına olacak. Önceki nesil modelde 16:12 olan (4:3) ekran en/boy oranının önemli seviyede değişebileceği görülüyor.

10.5 inç ekranla gelecek

Öte yandan tabletin 10.5 inçlik ekranının çözünürlük değerinin 2500 x 1600 olacağı, Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisi, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanıyla geleceği iddia ediliyor. 12 MP arka / 8 MP ön kamera ve yazılım tarafında da Android 8.0 Oreo, diğer öne çıkacak özellikler olabilir.

Samsung Galaxy Tab S4 nihai detayları için İspanya’daki dev etkinlik heyecanla bekleniyor. Bu arada Samsung Galaxy S9‘un da yine burada duyurulacağını hatırlatalım.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın