Samsung Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book tanıtıldı

0

1488136484_GalaxtTabS3_3

Samsung, MWC 2017 (Mobil Dünya Kongresi 2017) kapsamında tanıttığı yeni tabletler Samsung Galaxy Tab S3 ve Samsung Galaxy Book ile dikkat çekti. Yeni modeller gelişmiş mobil eğlence deneyimi ve üretkenlik iddiasına sahip. İşte detaylar…

Galaxy Tab S3, 9,7 inçlik Super AMOLED ekrana sahip. Galaxy Book ise 10,6 inç TFT LCD ve 12 inç Super AMOLED versiyonlarıyla sunuluyor. Galaxy Tab S3 ve 12 inç Galaxy Book, Samsung’un otomatik odaklama özellikli 13 megapiksel ana kamera ve yüksek kaliteli fotoğraflar için 5 megapiksel ön kamerayla geldiği görülüyor. Galaxy Tab S3, 12 saate kadar ve Galaxy Book (12 inç’lik modeli) ise maksimum 10,5 saat video oynatmayı mümkün kılıyor. Her iki cihaz da ayrı şarj veya eşleştirme gerektirmeyen Pogo klavyelerini destekliyor.

Samsung Galaxy Tab S3, 4K video seçeneği ve Super AMOLED ekranı ile sinema benzeri bir deneyim vaat ederek mobil eğlenceye farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Buna ek olarak Galaxy Tab S3, AKG by HARMAN üretimi dörtlü stereo hoparlörlere sahip ilk Samsung tableti olma özelliği taşıyor.

Samsung Electronics Mobil İletişim İş Kolu Başkanı DJ Koh, tanıtılan tabletlerle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Samsung olarak, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayan en iyi ürünleri sunarak mobil ve bilgi işlem deneyiminin sınırlarını genişletmeyi taahhüt ediyoruz. Yeni tablet portföyümüz, evde, işte ya da mobil haldeki kullanıcılar için tasarlandı. Bu ürünler üretken ve çok yönlü bir deneyim sunan birinci sınıf bir teknoloji ile geliştirildi.”

Cevap bırakın