Samsung Galaxy Tab Active 3 yolda!

0

Son zamanlarda akıllı telefonlarıyla gündem olan Samsung, bu sefer farklı bir ürün ile geliyor. Samsung Galaxy Tab Active 3 geliyor!

Samsung Galaxy Tab Active 3 hakkında elde edilen bilgiler neler?

SM-T570, SM-T575 ve SM-T577 şeklinde karşımıza çıkan bu 3 modelin arasındaki esas farkın kablosuz bağlantı teknolojisi ile alakalı olduğu öğrenildi. Zira SM-T570 modelinde sadece Wi-Fi desteği olacak.

SM-T575 modelinin hem Wi-Fi hem de LTE teknolojisine ev sahipliği yapacağı açıklandı. SM-T577 isimli modelde ise LTE teknolojisi ile çift SIM teknolojisi birleştirilecek. Bu ürünlerin hepsinde Android 10 tabanlı One UI yazılımı bulunacak.

Bluetooth 5.0 teknolojisi ile uyumlu bir şekilde çalışacağı belirtilen bu tabletlerin fiyatları hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil. Galaxy Tab Active 2 ailesinin teknolojik yetkinlik bakımından en güçsüz olan modeli 500 dolarkarşılığında satın alınabiliyordu.

Geçtiğimiz mayıs ayından beri üzerinde çalışılan bu tabletlerin suya ve toza karşı dayanıklı olduğu, S Pen ile destekleneceği ve yerinden çıkartılabilen bir bataryaya sahip olacağı belirtildi.

Bu tablete Exynos 9810 işlemcisi güç verecek. Diğer teknik bilgileri elde etmek için biraz daha beklememiz gerekiyor. Son olarak bu tabletlerden bir tanesi Geekbench testinde görüntülenmişti ve o tablette 4 GB RAM yer alıyordu.

Cevap bırakın