Samsung Galaxy Tab A2 Xl göründü

0

Tablet duyurularına bir yenisi daha eklenmek üzere, Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung’un sonraki iddialı tablet modelinin bazı ayrıntıları kamuoyuya yansıdı. İşte detaylar…

Geniş yelpazedeki tablet modelleri ile segmentin öne çıkan üreticilerinden biri olan Samsung, yakın gelecekte duyurulması beklenen yeni modeliyle gündemde. Sürpiz bir şekilde Bluetooth sertifikasının basına yansıması ile gündeme gelen tablet, büyük olasılıkla Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2018)’in yerini alacak olan . Galaxy Tab A2 Xl adıyla listelendi.

T585 model numarası ile Samsung Galaxy Tab A2 Xl, ilk kez 2015’te satışa sunulan Galaxy Tab A 10.1 (2016) için belirlenen model numarasının devamını sunuyor. Bu da Galaxy Tab A 10.1 (2018) modelinin devamı olacağına işaret ediyor.

Önümüzdeki aylard duyurulması beklenen tablet modelinin ayrıca geçtiğimiz ay bir web sitesinde (Avrasya Ekonomi Komisyonu) görüldüğü de biliniyor. Bu noktada söz konusu tabletin bir nevi doğrulandığını da ifade etmek mümkün.

Diğer yandan cihaz hakkında henüz net bilgiler söz konusu değil. Ekran boyutu, işlemcisi, kamera özellikleri gibi detayların önümüzdeki süreçte açıklık kazanması muhtemel. Ayrıca lansman tarihinin de pek uzak olmadığını belirtebiliriz.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun tablet modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın