Samsung Galaxy S9 için iki sevimli AR emojisi daha kullanımda

0

Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinden birine sahipseniz iki harikulade AR emojisiyle daha tanışmak üzeresiniz.

Samsung’un popüler üst seviye akıllı telefon modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’a iki yeni artırılmış gerçeklik (AR) emojisi daha geliyor. Söz konusu emojiler, sevimli Mickey Mouse’un ikonik karakterlerinden Daisy Duck ve Goofy. Böylelikle Daisy Duck ve Goofy, Donald Duck’ın AR emojisine katılmış oluyor.

Söz konusu emojilerin kurulması için kullanıcıların kamera uygulamasını açması, AR Emoji modunu aktif edip ekle düğmesine dokunmaları gerekiyor. Ardından Mickey Mouse & Friends AR Emoji paketinin indirilmesi gerekiyor. Böylelikle halihazırdaki karakterlerin tamamına erişim gerçekleşiyor. Eğer yüklenmişse Daisy Duck ve Goofy için güncelleme yapılması yeterli.

Samsung’un Disney ile güçlü bir ortaklığı mevcut. Incredibles 2 AR emojileri de söz konusu. Zootopia ve Frozen’dan karakterler de yolda. Ayrıca Kore merkezli şirketin 18 yeni jenerik emojiyi daha kullanıma sunmak istediği biliniyor. Özetle Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus sahiplerinin yüzünü güldürecek yazılım hamlelerine ara vermeden devam ediyor.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt’ta satışa sunulan Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9 Plus modellerini inceleyebilir, online alışverişle satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın