Samsung Galaxy S7’den yeni detaylar

0

Ekran_Resmi_2016-01-24_20_46_132016 yılının Ocak ayının sonuna yaklaşılırken yılın en önemli akıllı telefon modellerinden biri olmasına kesin gözüyle bakılan Samsung Galaxy S7’ye dair çok net yeni bilgiler ortaya çıktı. Şubat ayının sonuna doğru lanse edilecek akıllı telefonun yeni görüntüleri basına yansıdı…

Android’li akıllı telefon pazarının bu sene tüm dünyada en fazla ilgi görecek modellerinden biri olması beklenen Galaxy S7’nin üretim bandından elde edilen görseller, ön yüzü ve kamera modüllerini net bir şekilde gösteriyor.

SM-G930F model kodu ile gelecek cihazın kamerası R05 şeklinde bir markalama içeriyor. Tahminlere göre bunun anlamı modülün 5 farklı revizyondan sonra nihai halinin elde edilmesi şeklinde. Samsung, kamera konusunda bir hayli çalışmış görünüyor. Ancak detaylar bunlarla sınırlı değil…
Ekran_Resmi_2016-01-24_20_46_08

Üretim bandından çekilen diğer görüntü (üstte), modelin tasarımına dair net işaretler içeriyor. Parmakizi sensörü de içeren home tuşu, kapasitif tuş işaretleri bu noktada öne çıkıyor. Bu arada fotoğrafın da bir HTC One ile çekilmiş olduğu da dikkatlerden kaçmadı.

Resmi duyuru 21 Şubat 2016’da

Samsung, büyük bir sürpriz olmazsa 21 Şubat 2016 tarihinde İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek etkinlik kapsamında yeni Galaxy S7 serisini duyuracak. Cihazın Mart ayı itibarıyla da dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye pazarında da satışlarına başlanması bekleniyor.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın