Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge ön sipariş ile Media Markt’ta!

0

galaxy-s7Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, mağazalarında ve online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de, Galaxy serisinin en son modelleri S7 ve S7 edge’in ön siparişlerini almaya başladı. 18 Mart’ta dünya ile aynı anda satışlarına başlanacak olan Samsung S7 ön siparişle 2799 TL’den, S7 edge ise 3.299 TL’den satışa sunulacak. Samsung Galaxy S7 ve S7 edge, Media Markt’tan ön sipariş veren kullanıcılara yanında Clear View telefon kılıfı hediyesiyle birlikte geliyor.

1457174532_1456079694_Galaxy_S7_edge_Gold_PlatinumGeçtiğimiz günlerde Barcelona’daki Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtılan Galaxy S7 ve S7 edge hem kablolu hem de kablosuz hızlı şarj teknolojisini bir arada sunuyor. Ürünlerin üzerinde düşük ışıkta dahi daha aydınlık ve net kareler sağlayan, bir akıllı telefonda ilk kez yer alan Çift Piksel kamera bulunuyor.

Güçlü işlemcisi ve büyük pil kapasitesiyle çok daha uzun süreli oyun deneyimi sunan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, dahili soğutma sistemiyle oyunseverlerin de favorisi oluyor. Her iki ürün de şık tasarımları, geliştirilmiş kamera özellikleri, su geçirmez yapısı ve harici hafıza desteği sayesinde güçlü bir performans sergiliyor.

Ön siparişe Clear View hediye!

Tüketiciler, Media Markt’ın 4-17 Mart tarihleri arasında sunduğu ön sipariş fırsatıyla Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’i öncelikli deneyimleme fırsatına sahip olacaklar. Siyah, gümüş ve altın sarısı renk seçenekleri bulunan Samsung Galaxy S7 ve S7 edge‘i ön siparişle satın alan kullanıcılara, inovasyon dolu Clear View telefon kılıfı da (EF-ZG930C ve EF-ZG935C modelleri)hediye olarak geliyor.

Cevap bırakın