Samsung Galaxy S7 ‘Asiana’ ile tanışın

0

Ekran_Resmi_2016-05-10_23_53_24_4
Samsung, dünya genelinde en fazla akıllı telefon satışı gerçekleştiren şirket. Pazar payı yüzde 30’a yakın ve amiral gemisi olarak tanımlanan cihazlarının da gelirlerinin yüksekliği ile yoğun bir ilişki halinde olduğu biliniyor. Öte yandan markanın çeşitli şirket ya da markalarla birlikte geliştirdiği versiyonların da ilgi gördüğü biliniyor. İşte bu noktada tanıtılan en yeni versiyon Asya’nın ikinci en büyük havayolu şirketi Asiana için geliştirildi ve temel alınan akıllı telefon modeli de Galaxy S7.

Samsung Galaxy S7 Asiana adıyla gelen cihaz, havayolu şirketinin müşterilerine indirimli fiyatlarla sunduğu bir seçenek durumunda. Sahip olmak için belirli bir milin kazanılmış olunması ve artı belirlenen ücretin ödenmesi gerekli. Satın alındığında 32 GB microSD kart ve kablosuz şarj cihazı da birlikte sunuluyor. Ek olarak aynı varyasyonun Galaxy S7 edge üzerinden de sunulduğunu belirtelim.

Galaxy S7 ile aynı tasarıma sahip cihazda yazılım tarafında ise değişiklikler var; Samsung’un güvenlik yazılımı Knox’un özelleştirilmiş bir versiyonunun önyüklü geldiği belirtiliyor. Ayrıca Asiana Airlines temalı açılış ekranı, yine ilgili şirketin uçak biletlerinin görüntülenebileceği bir uygulama da önyüklü halde geliyor.

Samsung sözcüsünün konuya ilişkin açıklamaları sık seyahat eden, yüksek oranda kurumsal kimselerle Galaxy S7’deki Knox yazılımını buluşturmanın ana hedef olduğunu ortaya koyuyor.

Knox, bir akıllı telefonun içindeki ayrı bir depolama alanı olarak özetlenebilir. Knox ayrıca güçlü şifrelemelerle ulaşılabilen güvenlik seviyesi artırılmış veriler dendiğinde akla ilk gelen platformlar arasında yer alıyor.

Cevap bırakın