Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidSamsung Galaxy S24+, One UI 7 güncellemesine kavuşuyor

  Samsung Galaxy S24+, One UI 7 güncellemesine kavuşuyor

  Güney Kore menşeli teknoloji devi Samsung, cihazını piyasaya sürdüğünde Samsung Galaxy S24+’ın tam yedi yıl boyunca yeni işletim sistemi desteğine sahip olacağının altını çizmişti. Son gelen haberler, cihazın ilk büyük işletim sistemi güncellemesini almaya çok yakın olduğunu gösteriyor.

  Samsung Galaxy S24+ için müjdeli haberler kapıda

  Samsung Galaxy S24+, Geekbench testlerinde Android 15 çalıştırırken görüntülendi ve bu sayede, cihazın yeni jenerasyon One UI 7.0 alacak ilk telefonlardan biri olacağı da resmen ortaya çıktı.

  Geçtiğimiz yılın mayıs ayında, Samsung’un One UI 7’yi S24 Ultra için test ettiği ortaya çıkmıştı. Son gelen haberlere göre, serinin diğer iki amiral gemisinin de bu kervana katıldığı belli oldu. Geekbench sonuçlarına erişen Tarun Vats, bununla birlikte sürüm numaralarına da erişti. Buna göre cihazın yeni versiyon numaraları S928BXXU3BXG2 ve S928BOXM3BXG2 olacak.

  Samsung cephesinden gelen son haberlere göre, Güney Kore menşeli teknoloji firması Ekim ayında One UI 7’yi duyuracak. Bu duyuru sonrasında ise amiral gemisi cihazlar için beta sürecinin başlaması bekleniyor. Son raporlar, Galaxy S24+ için Android 15 tabanlı One UI 7 testlerinin başladığını ortaya koydu. Bu da cihazın güncellemeyi alacak ilk modellerden biri olacağı anlamına geliyor.

  Hatırlayacağınız üzere, One UI 6’nın betası geçtiğimiz yılın ağustos ayında Samsung kullanıcılarına sunulmuş, stabil versiyonu ise Android 14/One UI 6 güncellemesi ile ekim ayının sonlarında çıkmıştı. Bu yıl için de benzer bir zaman periyodunda kullanıcılara sunulmasını bekliyoruz.

  Sonuç olarak, Samsung’un amiral gemisi telefonları için sunduğu uzun süreli yazılım desteği ve sürekli geliştirme yaklaşımı, markanın teknoloji dünyasındaki lider konumunu pekiştiriyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN