Samsung Galaxy S22 bu özellik ile gelebilir!

0

Son iddialara göre Samsung Galaxy S22, 3.700 mAh batarya ve 25W şarj özelliğine sahip olacak. İşte detaylar…

Teknoloji firmalarından sızdırdığı haberler ile haklı bir üne sahip olan Ice Universe, en son haberinde 25W şarj desteğine ve 3.700 mAh bataryaya sahip olduğu bildirilen daha küçük bir Galaxy S22’den bahsediyor. İddialı serinin sonraki üyesi küçülüyor mu?

Buradaki asıl ilginç kısım ise Samsung Galaxy S22+ ve Samsung Galaxy S22 Ultra’nın 45W’lık bir şarj desteğine sahip olması ve bu üç model arasında şarj desteği bakımından büyük farkların bulunması. Ayrıca Samsung, ilgili şarj cihazını kuvvetle muhtemel kutu içeriğinde sunmayacağı için, kullanıcıların ekstra para harcaması da gerekecek. Tabii tüm bunlar şimdilik birer spekülasyon.

Samsung Galaxy S22‘nin uzunluk, genişlik ve kalınlık olarak kısa süre önce duyurulan ve halihazırda 146.7 x 71,5 x 7,7 mm boyutlarında olan iPhone 13’ten daha küçük olduğu söyleniyor.

Bu boyutlar da S22’yi, Galaxy S10e günlerinden bu yana en kompakt Samsung amiral gemisi yapacak. Ek olarak son sızdırılan haberlerde diyagonal ekran boyutunun 6.06 inç olduğu da belirtiliyor.

Cevap bırakın