Samsung Galaxy S21 uygun fiyatıyla öne çıkabilir!

0

Samsung firmasının sardı arkasına akıllı telefonlarını piyasaya sürdüğü şu dönemde, gözler Galaxy S21 modellerine çevrildi. Ortaya çıkan iddialara göre Galaxy S21 önceki model olan S20’den daha uygun fiyatla satışa sunulabilir.

Samsung Galaxy S21 uygun fiyatıyla öne çıkabilir!

SamMobile tarafından yeni ortaya çıkartılan bir rapora göre, S21 için bazı bileşenlerin birim maliyeti yüzde 9 oranında düşürüldü. Böyle olunca telefonun fiyatına bu maliyet düşüşünün yansıyıp yansımayacağı konuşuluyor. Galaxy S20’nin beklenildiği kadar satılmaması Samsung’u S21 için maliyetlerini düşürmeye itmiş gibi görünüyor.

Samsung’un üçüncü çeyrek raporlarına göre şirket yüzde 58 oranında kârını artırmayı başardı. Haliyle kazançlı çıkan Samsung, akıllı telefon tarafında yüzünün güldüğünü gösteriyor. Samsung, salgın döneminde Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G ile iyi bir performans gösterdiği söyleniyor. Şirket Huawei tarafından beklenen Android telefon boşluğunu doldurmasıyla avantajlı duruma geçmiş gibi duruyor.

Telefonun tasarımı da sızdırıldı bunların yanında sızdırıldı. Samsung, 2021 yılında S21, S21 Plus, S2 Ultra modellerini kullanıcılarına sunmayı planlıyor. Bu telefonlar 5 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 875 ile Exynos 2100 işlemciye sahip olacaklar. Haliyle Samsung’un bu telefonları oldukça merak ediliyor. OnLeaks tarafından ortaya çıkartıldığı kadarıyla, Galaxy S21’in tasarımı ortaya çıktı. Telefonun söz konusu tasarımı ise elde edien CAD dosyalarından hazırlandığını söyleyelim. Telefonda farklı bir kamera modülüne yer veriliyor ve bu noktada tasarım değişiyor gibi duruyor.

Cevap bırakın