Samsung Galaxy S21 Ultra yenilikçi S Pen deneyimi ile dikkat çekiyor

0

Herkesin büyük bir heyecanla beklediği Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 Ultra sahneye çıktı.

Samsung, yeni amiral gemisi cihazı Galaxy S21 Ultra’yı tanıttı. Galaxy S21 Ultra, gelişmiş profesyonel düzey kamera sistemi ile en parlak ve en akıllı ekranı sayesinde Samsung’dan en iyisini talep eden kullanıcılar için tüm imkânların seferber edildiği bir cihaz olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda, Galaxy S Serisi’ne ilk defa S Pen deneyimini getiren bu akıllı telefon, üretkenliği ve yaratıcılığı da bir adım öteye taşıyor.

Galaxy S21 Ultra, 6,8 inçlik Dinamik AMOLED 2X ekranıyla, Galaxy S21 ailesinin en büyük üyesi. Samsung bu telefonunda bir ilki de gerçekleştirdi, böylelikle kullanıcıların artık 120Hz’lik yenileme hızının akıcılığı ile Quad HD+ ekran arasında bir tercih yapmaları gerekmiyor.

Galaxy S21 Ultra, en ileri teknoloji ile profesyonel düzey kamera sistemine sahip ve bu sayede kullanıcılar nefes kesen, stüdyo kalitesinde fotoğrafları, her türlü ışıkta ve ortamda çekebiliyor, videolarını çekerken ya da düzenlerken her karede seviyeyi yükselten yapay zekâ destekli yeni düzenleme ayarlarını kullanabiliyor.

Dörtlü arka kamerada (ultra-geniş, geniş ve ikili tele-kamera) bulunan geliştirilmiş 108MP profesyonel düzey sensör sayesinde, 64 kat daha zengin renk verisine sahip 12 bit HDR fotoğraflar, en az üç kat daha geniş dinamik aralıkta çekilebiliyor. Galaxy akıllı telefonlarda bir ilk olarak, ön ve dörtlü arka lensler dâhil, tüm lenslerde 60fps’de 4K çekim yapılabilirken aynı kalitede farklı bir açıya geçiş de yapılabiliyor.

Galaxy S21 Ultra, puslu yüzey rengi ve iki çarpıcı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor:

Cevap bırakın